signs

Vítejte na webu firmy DesertRose s.r.o.

Znak SHOU dlouhy zivot
Znak SHOU, "spokojený dlouhý život"
Firmu DesertRose s.r.o. založili v r. 2002 dva sinologové, absolventi FF UK Praha jako společnost, která si klade za cíl pomáhat českým subjektům na čínském trhu. Pokud máte zájem o získání podrobných informací o Číně, o čínských obchodních zvyklostech nebo o obchodování v tomto teritoriu, jste na té nejlepší adrese.

Dnes je klíčem k úspěchu efektivnost, rychlost, pružnost. Proto vás nebudeme zdržovat zbytečným balastem. Vyberte si v menu, co vás zajímá konkrétně a v případě zájmu o podrobnější informace nás můžete kdykoliv kontaktovat. Jsme tu pro vás.

Na tomto místě si pouze dovolíme upozornit na naši knihu. Klienti se nás často ptají, co čínská strana ocení jako pěkný dárek. I v tomto případě nabízíme konkrétní odpověď.

Ať se na čínský trh rozhodnete vstoupit s naší pomocí či bez ní, mějte vždy (zdůrazňujeme: vždy!) na paměti čínské rčení: Pole obchodní jest polem válečným. Číňané mají za sebou několik tisíc let každodenní konfrontace, a i proto uvažují jinak než my. Pokud byste nás požádali, abychom 15 let stýkání se a potýkání se s čínským živlem co nejstručněji shrnuli, sáhli bychom po 2500 let staré čínské klasice, O umění válečném:

Kdo nezná ani sebe, ani svého nepřítele - prohraje pokaždé.

Kdo zná svého nepřítele, ale nezná sebe - jednou vyhraje a jindy zase prohraje.

Jen ten, kdo zná nepřítele i sebe, neprohraje ve stu bitev.

Přejeme vám, aby váš souboj s čínským protivníkem dopadl vždy úspěšně. Bude nám ctí a potěšením, pokud vám budeme moci být nápomocni.

Mgr. Lukáš Havlíček, jednatel

end